Podporované zariadenia

| SLEDOVANIE TV V PC A NOTEBOOKU

Službu Lepšia.TV môžete využívať na všetkých stolných počítačoch a notebookochOS Windows, Linux alebo iOS. Jediné, čo k tomu potrebujete, je spustiť Váš internetový prehliadač (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge alebo Safari) a otvoriť stránku Lepšia.TV. Následne sa prihláste do svojho účtu kliknutím na tlačidlo Prihlásiť a môžete sa pustiť do sledovania!

Spustenie IPTV v počítači a notebooku

Spustenie aplikácie Lepšia.TV cez internetový prehliadač Vám prináša rovnaké výhody ako sledovanie služby na Smart televíziách aj na televízoroch s pripojeným Android set-top boxom Lepšia.TV. Nájdete tu 93 staníc, svoje obľúbené filmy a uložené nahrávky.

Využitie IPTV služby cez internetový prehliadač bohužiaľ nepodporuje HD kvalitu vysielania televíznych staníc. Pokiaľ chcete na svojom počítači s OS Windows sledovať televízne stanice vo vysokom rozlíšení, nainštalujte si Windows aplikáciu Lepšia.TV.

Sledovanie televízie cez počítač nebolo nikdy jednoduchšie!

Ďalšie možnosti sledovania IPTV

Chcete sledovať televíziu online aj na iných zariadeniach alebo na cestách? Potom vyskúšajte aplikáciu Lepšia.TV do mobilného zariadenia alebo tabletu s operačným systémom Android, alebo využite IPTV set-top box pre sledovanie Lepšia.TV na klasickom televízore. Prípadne si nainštalujte aplikáciu Lepšia.TV do svojej Smart televízie. Zistite viac o možnostiach využitie služby Lepšia.TV!

  Česky Česky   English English   Polski Polski