Podporované zariadenia pre sledovanie televízie online cez Lepšia.TV

Lepšia.TV môžete sledovať, vrátane všetkých jej funkcií
(až 30 dní time shift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...),
s akýmkoľvek internetovým pripojením na nižšie vypísaných zariadeniach:

Lepšia.TV SET-TOP BOX

Lepšia.TV SET-TOP BOX Lepšia.TV je možné sledovať: cez Lepšia.TV BOX, ktorý pripojíte k internetu (pomocou káblu alebo wifi) a do televízie. Sprevádzkovanie je veľmi jednoduché, zvládne ho naozaj každý! Na tomto zariadení môžete okrem sledovania televízie v HD rozlíšení tiež surfovať po internete, počúvať tisíce rádiových staníc, prehrávať hudbu, prehliadať fotky, sledovať YouTube alebo si do neho doinštalovať ďalšie aplikácie z Google Play. Lepšia.TV BOX sa pohodlne ovláda dodaným diaľkovým ovládačom alebo Vašou myšou a klávesnicou, ktorú si do Lepšia. TV BOXu môžete pripojiť.

Počítač, notebook a tablet

Počítač, notebook a tablet Lepšia.TV funguje v počítačoch, notebookoch a v tabletoch všetkých operačných systémov (Windows, iOS, Linux a Android). Stačí si spustiť internetový prehliadač (napríklad Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Edge alebo Safari), ísť na web Lepšia.TV kliknúť na Online TV.
Do tabletu so systémom Android si môžete tiež nainštalovať aplikáciu Lepšia.TV z Google Play.
Do tabletu Apple iPad si môžete taktiež nainštalovať aplikáciu Lepšia.TV z App Store.
Ak chcete sledovať vo Vašom počítači s Windows stanice v HD nainštalujte si aplikáciu.

Mobilný telefón

Mobilný telefón Pre mobilné telefóny so systémom Android si nainštalujte aplikáciu Lepšia.TV z Google Play. Vo väčšine mobilných zariadení fungujú programy v HD rozlíšení, nutná je podpora H 265.
Pre telefóny Apple iPhone si stiahnite aplikáciu Lepšia.TV z App Store.

Smart TV (chytrá televize)

Sony

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Sony Do televízorov značiek Sony, ktoré sú pripojené k internetu a fungujú na systéme Android TV, si môžete stiahnuť z Google Play aplikáciu Lepšia.TV. Rovnako ako na Lepšia.TV BOXe i tu si môžete vychutnať HD rozlíšenie.

Philips

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Philips Do televízorov značiek Philips, ktoré sú pripojené k internetu a fungujú na systéme Android TV, si môžete stiahnuť z Google Play aplikáciu Lepšia.TV. Rovnako ako na Lepšia.TV BOXe i tu si môžete vychutnať HD rozlíšenie.

Samsung

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Samsung Do chytrej televízie, ktorá je pripojená k internetu, si môžete stiahnuť aplikáciu Lepšia.TV z obchodu Samsung a sledovať relácie taktiež v HD rozlíšení. Postup je veľmi jednoduchý. Stlačením farebného tlačítka na diaľkovom ovládači spusťte na televízii Smart Hub. Potom šípkami zvoľte sekciu Apps, kde vyhľadajte aplikáciu Lepší.TV, ktorú stiahnete a nainštalujte.

LG

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV LG Do chytrých televizorů značek LG, které jsou připojené k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV přímo ve Vaší televizi z obchodu s aplikacemi (LG Content Store). V aplikaci můžete sledovat i 32 kanálů v HD rozlišení. Aplikace je dostupná pro televize LG - rok výroby 2016, 2017 a výše.

Xiaomi

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Xiaomi Do televizorů značek Xiaomi, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

Bang & Olufsen

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Bang & Olufsen Do televizorů značek Bang & Olufsen, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

Thomson

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Thomson Do televizorů značek Thomson, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

TCL

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV TCL Do televizorů značek TCL, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

Vivax

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Vivax Do televizorů značek Vivax, které jsou připojené k internetu a fungují na systému Android TV, si můžete stáhnout z Google Play nebo přes USB zařízení aplikaci Lepší.TV. Stejně jako na Lepším.TV BOXU i zde si můžete vychutnat HD rozlišení.

SHARP

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV SHARP Do chytrej televízie značky SHARP aplikáciu pripravujeme.

HISENSE

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV HISENSE Do chytrej televízie značky HISENSE aplikáciu pripravujeme.

Hyundai

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Hyundai Pro chytré televize značek Hyundai aplikaci připravujeme.

GoGen

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV GoGen Pro chytré televize značek GoGen aplikaci připravujeme.

ACL

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV ACL Pro chytré televize značky ACL aplikaci připravujeme.

Panasonic VIERA

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Panasonic VIERA Pro chytré televize značky Panasonic VIERA aplikaci připravujeme.

NVIDIA Shield

NVIDIA Shield Ak vlastníte toto zariadenie, môžete si do neho nainštalovať aplikáciu Lepšia.TV z Google Play Storu a užiť si programy v HD rozlíšení.

Google Chromecast

Google Chromecast Do multimediálního zařízení Google Chromecast pro vás připravujeme aplikaci Lepší.TV.