Podporované zariadenia pre sledovanie televízie online cez Lepšia.TV

Lepšia.TV môžete sledovať, vrátane všetkých jej funkcií
(až 30 dní time shift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...),
s akýmkoľvek internetovým pripojením na nižšie vypísaných zariadeniach:

Lepšia.TV SET-TOP BOX

Lepšia.TV SET-TOP BOX Lepšia.TV je možné sledovať: cez Lepšia.TV BOX, ktorý pripojíte k internetu (pomocou káblu alebo wifi) a do televízie. Sprevádzkovanie je veľmi jednoduché, zvládne ho naozaj každý! Na tomto zariadení môžete okrem sledovania televízie v HD rozlíšení tiež surfovať po internete, počúvať tisíce rádiových staníc, prehrávať hudbu, prehliadať fotky, sledovať YouTube alebo si do neho doinštalovať ďalšie aplikácie z Google Play. Lepšia.TV BOX sa pohodlne ovláda dodaným diaľkovým ovládačom alebo Vašou myšou a klávesnicou, ktorú si do Lepšia. TV BOXu môžete pripojiť.

Smart TV (chytrá televize)

Sony a Philips

Smart TV (chytrá televízia) Do televízorov značiek Sony a Philips, ktoré sú pripojené k internetu a fungujú na systéme Android TV, si môžete stiahnuť z Google Play aplikáciu Lepšia.TV. Rovnako ako na Lepšia.TV BOXe i tu si môžete vychutnať HD rozlíšenie.

Samsung

Smart TV (chytrá televízia) Do chytrej televízie, ktorá je pripojená k internetu, si môžete stiahnuť aplikáciu Lepšia.TV z obchodu Samsung a sledovať relácie taktiež v HD rozlíšení. Postup je veľmi jednoduchý. Stlačením farebného tlačítka na diaľkovom ovládači spusťte na televízii Smart Hub. Potom šípkami zvoľte sekciu Apps, kde vyhľadajte aplikáciu Lepší.TV, ktorú stiahnete a nainštalujte.

LG

Smart TV (chytrá televízia) Do chytrej televízie značky LG aplikáciu pripravujeme.

Počítač, notebook a tablet

Počítač, notebook a tablet Lepšia.TV funguje v počítačoch, notebookoch a v tabletoch všetkých operačných systémov (Windows, iOS, Linux a Android). Stačí si spustiť internetový prehliadač (napríklad Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Edge alebo Safari), ísť na web Lepšia.TV kliknúť na Online TV.
Do tabletu so systémom Android si môžete tiež nainštalovať aplikáciu Lepšia.TV z Google Play.
Do tabletu Apple iPad si môžete taktiež nainštalovať aplikáciu Lepšia.TV z App Store.

Mobilný telefón

Mobilný telefón Pre mobilné telefóny so systémom Android si nainštalujte aplikáciu Lepšia.TV z Google Play. Vo väčšine mobilných zariadení fungujú programy v HD rozlíšení, nutná je podpora H 265.
Pre telefóny Apple iPhone si stiahnite aplikáciu Lepšia.TV z App Store.

NVIDIA Shield

NVIDIA Shield Ak vlastníte toto zariadenie, môžete si do neho nainštalovať aplikáciu Lepšia.TV z Google Play Storu a užiť si programy v HD rozlíšení.