Německá televizní stanice, která nabízí ke zhlédnutí televizní show, seriály, filmy, kvízy a také sportovní přenosy.
RTL Television, často zkráceně jen RTL, je německá soukromá televizní stanice. Vlastníkem je mediální skupina RTL Group. Patří mezi nejsledovanější německé televizní stanice. Vysílá různé zábavné pořady, talkshow, soutěže, seriály či mýdlové opery nebo sportovní přenosy. Přehrávejte si RTL online živě na všech obrazovkách kdykoliv a kdekoliv. Služba Lepšia.TV (IPTV) je k dispozici nejen pro Vaší televizi, ale i pro Váš počítač, tablet i mobil. Stanici RTL můžete také sledovat 3 dny zpětně od původního vysílání. Lepšia.TV přináší novou éru domácí zábavy!
Sledujte online všetkých 93 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1030 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 93 televíznych staníc vrátane 44 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1030 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski