Německá televizní stanice vysílající magazíny, seriály a zábavné show. Mimo to vysílá řadu zahraničních, převážně amerických pořadů a seriálů.
PRO7 (celým názvem ProSieben) je německá soukromá televizní stanice se sídlem v Mnichově. Stanice se v posledních letech profilovala zejména vysíláním úspěšných seriálů a filmů v televizní premiéře se zvukem Dolby Digital. Vysílá vlastní program jako zpravodajství, různé magazíny, seriály a zábavné show. Mimo to vysílá řadu zahraničních pořadů a seriálů jako Akta X, 2 Socky, Teorie velkého třesku, Dva a půl chlapa, Simpsnovi nebo Jak jsem poznal vaši matku. Sledujte živé vysílání PRO7 přes internet. Lepšia.TV nabízí stanici PRO7 online na celý dnešní den a následující 3 dny zpětně. Všechny vaše oblíbené pořady odteď můžete nosit s sebou v kapse! Ke svému sledování TV totiž můžete použít jakékoliv Android zařízení. Mít TV v mobilu je dnes moderní! Digitální televize Lepšia.TV nabízí také mnoho skvělých funkcí, jako je neomezené nahrávání pořadů, přetáčení nudných pasáží, pauza atd.
Sledujte online všetkých 93 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1001 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 93 televíznych staníc vrátane 44 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1001 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski