Najväčšie hity od 60. do 90. rokov. Zahliadnuť môžete taktiež novšie skladby alebo radu ďalších relácií, ktoré s hudbou súvisia.
ÓČKO STAR je hudební stanice s aktuálním obsahem zaměřeným na největší hudební hity a hvězdy od 80. let do současnosti. Nabízí divákům největší hvězdy světové i domácí pop scény, jejich slavné hity i současnou tvorbu. Lepšia.TV poskytuje živé vysílání Óčko Star. Sledujte online vysílání Óčko Star live nebo 1 den zpětně. Nalaďte se na taneční vlnu již při prvním videoklipu. Pusťte si své oblíbené videoklipy živě online nebo zpětně na mobilu, tabletu, počítači či televizi. Využijte také spoustu moderních a jedinečných funkcí, jako je pauza, stopování pořadů, přetáčení a jiné. S Lepšia.TV Vám žádná hudební novinka již neuteče.
Sledujte online 93 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1015 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 93 televíznych staníc vrátane 44 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1015 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski