Stanica vysiela veľké množstvo vzdelávacích programov. Objavujú sa dokumenty, rozhovory s astronautmi, tlačové konferencie, ale predovšetkým štarty kozmických sond či plavidiel k ISS, manévre lodí v okolí stanice a to všetko v priamom prenose!
NASA TV Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) má na internetu svou vlastní televizi. A vy ji můžete sledovat s námi! Vysílá dokumenty, rozhovory s astronauty, tiskové konference, ale především starty kosmických sond či plavidel k ISS, manévry lodí v okolí stanice, a to vše v přímém přenosu! TV NASA vysílá živě třeba i výstupy kosmonautů ve skafandrech z paluby stanice ISS. Neomezujte se vysílacím časem a sledujte své oblíbené pořady až 7 dní zpětně v HD kvalitě. Živé přenosy stanice NASA TV můžete sledovat z pohodlí domova i mimo něj. Sledovat TV můžete na televizi, tabletu, mobilu i počítači živě nebo zpětně přes internet. Lepšia.TV nabízí také funkci nahrávání bez jakéhokoliv časového omezení. Lepšia.TV si prostě zamilujete!
Sledujte online 93 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1015 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 93 televíznych staníc vrátane 44 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1015 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski