Stanica s pestrou filmovou ponukou. Cez deň vysiela komediálne alebo animované detské filmy a seriály. Večer sa môžete tešiť na thrillery, drámy a horory.
HBO2 je druhým kanálem z rodiny HBO. Stanice HBO2 nabízí program pro celou rodinu. V denním vysílacím čase vysílá komediální anebo animované dětské filmy a seriály. V nočních hodinách pak HBO vysílá těžší žánry, jako jsou thrillery, dramata a horory. Zažeňte nudu s Lepšia.TV. Lepšia.TV archiv vám nabízí až 7 dní zpětné zhlédnutí v HD rozlišení. Stanice HBO2 přináší nabídku pořadů pro fanoušky těch nejlepších filmů. Sledujte live vysílání vzrušujících filmů přes internet. Objevte výhody Lepšia.TV, nahrávejte si své oblíbené pořady a pusťte si je, až budete mít čas.
Sledujte online všetkých 93 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1030 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 93 televíznych staníc vrátane 44 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1030 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski