Globální televizní stanice vysílaná v anglickém jazyce. Přináší přímé přenosy a dobrodružství, sport (sufrování, snowboarding, motocross, potápění, aj.), hudbu, kulturu nebo pořady o životním stylu.
FightBox je nový akce-nabitý 24h bojový sportovní kanál dostupný po celém světě. Od MMA a boxu až po paže a sumo je Fightbox kompilací těch nejlepších bojových sportů z celého světa na jednom kanálu. Bez ohledu na to, jaká je vaše disciplína (kickbox, judo, zápas, jiu-jitsu, karate a další) má tato stanice pro fanoušky boje pro každého něco. S Lepšia.TV můžete sledovat stanici FightBox online v televizi, počítači, mobilu, dokonce i v tabletu. Umožňuje vám všechny přímé přenosy FightBoxu přehrát až 7 dní zpětně. Vysílání máte samozřejmě v HD kvalitě. Nahrajte si neomezeně všechny své oblíbené zápasy a pusťte, až budete mít čas. Lepšia.TV má platformu, kterou hledáte.
Sledujte online všetkých 93 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1030 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 93 televíznych staníc vrátane 44 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1030 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski