Spravodajský kanál zameraný na správy, udalosti a počasie. Ponúka Vám celý deň spravodajské bloky a aktuálne témy, ktoré hýbu svetom!
ČT24 je zpravodajský kanál České televize, který se 24 hodin denně. Věnuje se převážně zpravodajství. Dále je zaměřený na zprávy, události a počasí. ČT24 vysílá vždy aktuální témata a dění. Sledujte stanici ČT24 online živě nebo zpětně v HD kvalitě. Lepšia.TV nabízí až 30 denní zpětné zhlédnutí. Vaše oblíbené zprávy, události i živá vysílání ČT24 na Lepšia.TV si pustíte, kdykoliv chcete Vy. Využijte ke svému sledování mobilní telefon, tablet, počítač či televizi. Zůstaňte vždy v obraze!
Sledujte online 93 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1015 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 93 televíznych staníc vrátane 44 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1015 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski