Stanica je zameraná na českú a slovenskú filmovú tvorbu, predovšetkým na filmy pre pamätníkov.
Československé filmy se vracejí na obrazovky. Televizní stanice CS Film nabízí nejširší nabídku českých i slovenských filmů. Vysílá v čase od 12. do 24. hodiny. Stanice je zaměřena pouze na českou a slovenskou filmovou tvorbu, především na filmy starší než z počátku 90. let. Stanice také podporuje nové filmové a televizní projekty a školní a amatérskou filmovou tvorbu. Dívejte se s televizní stanicí CS Film celý dnešní den online anebo následujících 7 dní zpětně. Sledujte živé televizní vysílání a filmy s Lepšia.TV a žádný pořad Vám už neuteče s TV archivem. S Lepšia.TV můžete sledovat všechno, vždy a všude. Mějte radost ze sledování!
Sledujte online všetkých 93 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1001 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 93 televíznych staníc vrátane 44 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1001 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski