Zpravodajský anglický televizní kanál vysílající obchodní a finanční pořady.
CNBC Europe (Consumer News and Business Channel) je americká zpravodajská stanice věnující se obchodu a business aktivitám. Vysílá v anglickém jazyce 24 hodin denně. Online TV archiv stanice CNBC Europe je nabitý exkluzivními pořady. Už se nemusíte omezovat televizním programem, s Lepšia.TV si sami vyberte na co se budete dívat. Lepšia.TV nabízí CNBC Europe online živé vysílání nebo online knihovnu až 3 dny zpětně pro Váš PC, tablet, chytrý telefon nebo Smart TV. Od teď můžete sledovat ty nejlepší pořady CNBC Europe 24 hodin denně kdekoliv a kdykoliv! Jednoduše se připojte na internet a sledujte stanici CNBC Europe živě online nebo zpětně.
Sledujte online všetkých 93 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1001 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 93 televíznych staníc vrátane 44 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1001 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski