Skladbu tejto televíznej stanice tvoria zábavné relácie ako sú Sejdeme se na Cibulce, Kurňa, co to je alebo telenovely Velkolepé století a ďalšie.
TV Barrandov je česká televizní stanice. Skladbu této televizní stanice tvoří zábavné pořady jako jsou Sejdeme se na Cibulce, Kurňa, co to je nebo telenovely. Lepšia.TV vám přináší vysílání TV Barrandov živě online včetně kompletního archívu s vašimi oblíbenými pořady v HD. Sledujte stanici až 30 dní zpětně nebo si své pořady nahrajte a pusťte, až budete mít čas. Vyberte si z nabídky pořadů TV Barrandov nebo sledujte stanici přes internet live.
Sledujte online všetkých 96 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1338 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 96 televíznych staníc vrátane 49 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1338 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski