Sledovať Showgirls online

Prehrajte si Showgirls online alebo si vyberte z desiatok zábavných relácií. Uvoľnite sa u talkshow, sledujte správy zo sveta celebrít alebo ďalšie televízne relácie. Predplaťte si službu Lepšia.TV za zvýhodnenú cenu 7.01 € a užívajte si živé online vysielanie 93 TV staníc so skvelými funkciami ako nahrávanie alebo spätné zhliadnutí. Videotéka s 1055 titulmi v cene!
Sleduj online drama, pro dospělé, hudba & umění Showgirls na !
  Trailer k filmu Showgirls   Sledovať Showgirls online
Žáner:
drama, pro dospělé, hudba & umění
Réžia:
Paul Verhoeven
Hrajú:
Elizabeth Berkleyová (Nomi Maloneová), Kyle MacLachlan (Zack Carey), Gina Gershonová (Cristal Connorsová), Glenn Plummer (James Smith), Robert Davi (Al Torres), Alan Rachins (Tony Moss)
Krajina:
USA, Francie
Rok výroby:
1995
Popis:
Dokáže odolať zvodom miesta nemravnosti a pokrytectva?

Mladá Nomi Maloneová túži po kariére tanečnice, a tak odíde do Las Vegas. Tam sa zoznámi s priateľskou černoškou Molly, ktorá jej pomôže v splnení sna - stať sa exotickou tanečnicou. Podarí sa je obstáť v konkurze do najprestížnejšej tanečno-erotickej show v hoteli Stardust. Aj ona sama podľahne napätiu konkurenčného boja a neváha dokonca zraziť rivalku Cristal zo schodov, len aby získala jej miesto hviezdy celej show. Hoci nie vždy koná čestne a férovo, je hranica, za ktorú nie je ochotná ísť. Dobre vie, že jediný spôsob, ako ju neprekročiť, je obrátiť sa k miestu nemravnosti a pokrytectva chrbtom a odísť. Dokáže to?
Hodnocenie:
49 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski