Sledovať Katapult online

Prehrajte si Katapult online alebo si vyberte z desiatok zábavných relácií. Uvoľnite sa u talkshow, sledujte správy zo sveta celebrít alebo ďalšie televízne relácie. Predplaťte si službu Lepšia.TV za zvýhodnenú cenu 7.01 € a užívajte si živé online vysielanie 100 TV staníc so skvelými funkciami ako nahrávanie alebo spätné zhliadnutí. Videotéka s 1232 titulmi v cene!
Katapult
  Trailer k filmu Katapult   Sledovať Katapult online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Jaromil Jireš
Hrajú:
Jiří Bartoška (Jacek Jost), Kateřina Macháčková (Lenka), Jiřina Jirásková (služka Anna), Bára Štěpánová (Tánicka), Johana Tesařová (Lída), Dana Homolová (Tina)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Jiří Bartoška prochází očistcem spletitých milostných avantýr v komedii podle stejnojmenného románu Vladimíra Párala.

Česká filmová komédia, v ktorej poriadny otec rodiny z pocitu neuspokojenia vyhľadáva milostné dobrodružstvá. Programátor Jacek Jošt cíti nevyhnutnú túžbu vymaniť sa zo stereotypu každodennosti, v ktorom doteraz žil. I napriek tomu, že má zázemie vo vlastnej rodine, túži poznať iné ženy. K uskutočneniu tohto cieľa mu dopomôže inzerát a program počítača. Zakrátko sa spriatelí s množstvom pôvabných žien z blízkych i vzdialených miest. Ale z toho však plynie veľa komplikácií: stretnutia so zamilovanými ženami sa striedajú v neúprosnom tempe, vlastnej žene musí klamať a nič už nestíha. Jacek je s nervami v koncoch, jeho život sa stáva neprehľadným kolotočom. Je obeťou síl, ktoré už žiadnym programovaním nemôže zvládnuť. Stráca i rodinné zázemie a chce v zúfalstve ukončiť svoj život. V kritickej chvíli sa prebúdza doma v posteli a zo svojej posadnutosti je vyliečený.
Hodnocenie:
64 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski