Sledovať Horí online

Prehrajte si Horí online alebo si vyberte z desiatok zábavných relácií. Uvoľnite sa u talkshow, sledujte správy zo sveta celebrít alebo ďalšie televízne relácie. Predplaťte si službu Lepšia.TV za zvýhodnenú cenu 7.01 € a užívajte si živé online vysielanie 100 TV staníc so skvelými funkciami ako nahrávanie alebo spätné zhliadnutí. Videotéka s 1232 titulmi v cene!
Horí
  Sledovať Horí online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Martin Hoffmeister
Hrajú:
Ivana Cosová, Andrea Čunderlíková, Laco Deczi, Zdeněk Dušek, Ondřej Havelka, Ota Jirák
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1982
Popis:
Hudobná groteska o čate požiarnikov a ich veľkej láske - dychovke. - Malé mestečko z 30 - tych rokov, ktoré by ste na mape márne hľadali. Ale ako v každom správnom mestečku, i v tomto pôsobí čata požiarnikov. Majú drevenú zbrojnicu, staručkú striekačku, občas vyrazia zahasiť nejaký požiar. Majú však oveľa lepší vzťah k dychovke ako k haseniu požiarov v okolí. Napokon inak to v hudobnej groteske ani nemôže byť. To, že kapela má naozaj bohatú pracovnú náplň, ukáže film, ktorý zachytáva jeden pravý požiarnicko - muzikantský deň. Jeho hrdinovia sa zúčastnia na pohrebe, krstinách, svadbe, plese ... Zatiaľ im však stihne do tla zhorieť zbrojnica. Nuž čo, irónia osudu. A k tomu všetkému si primyslite hodinku hudby a pesničiek v podaní Pražského originálneho synkopického orchestra a množstvo typických groteskových gagov v podaní plejády našich populárnych hercov.

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski