Sledovať seriál Zločiny na mori online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Zločiny na mori online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online akční Zločiny na mori na Doma!
  Sledovať Zločiny na mori online
Žáner:
akční
Réžia:
Giorgio Serafini, Vittorio De Sisti, Alfredo Peyretti
Hrajú:
Frank Crudele (Pietro Melluso, Maresciallo di 1a classe), Giada Desideriová (Elena Dapporto, Tenente di Vascello), Domenico Fortunato (Capitano Mario Zannoni), Tiziana Lodatová (Sofia Amitrano), Alessandro Lucente (Paolo Zannoni, Maresciallo di 3a classe), Antonio Milo (Sante Lo Foco, Maresciallo di 1a classe)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
2005
Popis:
Úlohou pobrežnej stráže v meste Tropea v talianskej Kalábrii je chrániť a pomáhať ľuďom na mori, zachraňovať ich v nebezpečných situáciách, ale aj vyšetrovať kriminálnu činnosť.
Hodnocenie:
52 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski