Sledovať seriál Zakázaná láska online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Zakázaná láska online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1010 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Zakázaná láska
  Sledovať Zakázaná láska online
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Hilal Saral, Mesude Erarslan
Hrajú:
Beren Saat (Bihter Yöreoglu / ...), Kivanc Tatlitug (Behlül Haznedar), Nebahat Çehre (Firdevs Yöreoglu), Nur Aysan (Peyker Yöreoglu), Ilker Kizmaz (Nihat Önal / ...), Selçuk Yöntem (Adnan Ziyagil)
Krajina:
Turecko
Rok výroby:
2008
Popis:
Nesmrteľný príbeh "Zakázaná láska" napísaný v 19st. Halitom Ziyom Uşakl?gilom / Halit Ziya Uşakl?gil 1866 - 1945/, ktorý bol prispôsobený dnešnej dobe, na seba upozorňuje svojim silným obsadením. Príbeh o zakázanej láske scenáristi Ece Yörenç a Melek Gençoglu pretransformovali do dnešnej doby a režisér Hilal Saral tento príbeh fascinujúco prináša na televíznu obrazovku. Za jeho výrobou /produkciou/ stojí spoločnosť Ay Yap?m. A toto je samotný príbeh, ktorý si istotne obľúbia milióny divákov:
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski