Sledovať seriál Záhada hlavolamu online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Záhada hlavolamu online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online dobrodružný, rodinný Záhada hlavolamu na ČT1!
  Sledovať Záhada hlavolamu online
Žáner:
dobrodružný, rodinný
Réžia:
Hynek Bočan
Hrajú:
Roman Skamene (Cervenácek), Martin Kapoun (Rychlonozka), Jiří Lukeš (Mirek Dusín), Tomáš Hádl (Jarka Metelka), Zdeněk Jánský (Jindra Hojer), Radoslav Brzobohatý (vypravěč (hlas))
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Seznamte se s partou Rychlých šípů a navštivte záhadná Stínadla! Záhada hlavolamu je seriál, který v roce 1969 na motivy knih Jaroslava Foglara Stínadla se bouří a Záhada hlavolamu natočil režisér Hynek Bočan. Po smrti autora spory o jeho dědictví bránily znovuuvedení seriálu na naše obrazovky. Seriál připomene i nejmenším divákům, co znamenal "ježek v kleci", jaké bylo tajemství Jana Tleskače a oživí příběhy Mirka Dušína, Jarky Metelky, Rychlonožky, Červenáčka i Jindry Hojera.
Hodnocenie:
83 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski