Sledovať seriál Wolffův revír online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Wolffův revír online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1024 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Wolffův revír
  Sledovať Wolffův revír online
Žáner:
Akční, Krimi
Réžia:
Michael Lähn
Hrajú:
Jürgen Heinrich (Andreas Wolff), Klaus Pönitz (Günther Sawatzki), Gerd Wameling (Dr. Peter Fried), Nadine Seiffert (Verena Wolff), Gisela Uhlenová (Frau Severin), Eleonore Weisgerberová (Karla Stephan)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
1992
Popis:
Komisař Wolff se snaží v rušném Berlíně dopadnout a potrestat co nejvíce zločinců. Využívá k tomu svůj šarm i smysl pro humor...

Kriminální seriál, který se pohybuje mezi rutinní všedností a zvláštností každého jednotlivého případu a v němž se případy vyšetřují a objasňují s pomocí lidského a často psychologického jemnocitu a menšího fyzického nasazení. V centru dění stojí komisař Andreas Wolff, angažovaný čtyřicátník s rozumem, srdcem a citem pro oběti a pachatele, pro něhož je spravedlnost někdy důležitější než zákon. Při řešení případů v hlavním městě Berlíně Wolffa účinně podporují jeho spolupracovníci. Kolega Günther Sawatzki je Wolffovou pravou rukou a často mu pomáhá z nebezpečných situací.
Hodnocenie:
42 %
Sletujte na:
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všetky videá relácií televízie Barrandov Krimi online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski