Sledovať seriál Velkolepé století online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Velkolepé století online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1030 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online Životopisný, Drama, Historický, Romantický, Válečný, Thriller, Dobové Velkolepé století na Kino Barrandov!
  Sledovať Velkolepé století online
Žáner:
Životopisný, Drama, Historický, Romantický, Válečný, Thriller, Dobové
Réžia:
Yagmur Taylan, Durul Taylan
Hrajú:
Halit Ergenç (Suleiman the Magnificent / ...), Nur Aysan (Mahidevran Sultan), Selim Bayraktar (Sümbül Aga), Selen Ozturk (Gülfem Hatun), Selma Ergeçová (Hatice Sultan), Meriem Sahra Userli (Hurrem Sultan / ...)
Krajina:
Turecko
Rok výroby:
2011-2014
Popis:
Turecký seriál o životě sultána Sulejmana a jeho panování v Osmanské říši. V příběhu se odrážejí turecké zvyky. Je založen na rekonstrukci života v paláci a harému. Vykresluje vztahy sultána k jeho lidu a k rodinným příslušníkům, především k jeho matce, obecně k ženám a otrokům. Velkolepé století začíná. V roce 1520 mladý princ Sulejman přebírá vládu po svém zesnulém otci Selimovi. Je mu dvacet šest let, když se stává novým osmanským vládcem a u moci zůstane dlouhých čtyřicet šest let. Na svědomí má celou řadu reforem a v plánu velkou válku, která má Osmanskou říši proměnit ve světové impérium. Jeho život však vedle velkého snu o podrobení si světa ovládá krásná otrokyně Roxelana. Ta v touze po pomstě za smrt rodičů vstoupí do sultánova života a z řadové příslušnice harému se stane sultánovou nejoblíbenější milenkou a následně i manželkou. Vzájemná nenávist mezi ní a Sulejmanovou současnou ženou a matkou jeho syna vyústí v boj, který změní budoucnost Osmanské říše.
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski