Sledovať seriál Území bílých králů online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Území bílých králů online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 96 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1143 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Území bílých králů
  Sledovať Území bílých králů online
Žáner:
Rodinný, Akční
Krajina:
Československo, Německo
Rok výroby:
1991
Popis:
V malém městečku v Čechách se chystají oslavy stopadesátého výročí založení obory, v níž žije unikátní stádo bílých jelenů. Právě v tu doby postihnou oboru nečekané pohromy - požár a otrávená voda v rybníce, ohrožující bílé jeleny. Navíc jsou v oboře objeveny stopy po záhadném střelci a následně je zjištěno, že někdo vzácné stádo bílých jelenů z obory vypustil. Řadu dalších záhad a podezřelých událostí, jejichž vyřešení leží na bedrech poručíka Klepetky, jemuž při pátrání proti jeho vůli pomáhají místní děti. Při jeho sledování zažijete chvíle napětí, ale i situace líčené s humorným nadhledem. Navíc budete mít příležitost obdivovat krásnou přírodu v okolí Žehušic a setkat se tu s raritou světového formátu, s bílými jeleny.
Hodnocenie:
58 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 96 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski