Sledovať seriál Tyran online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Tyran online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1010 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Tyran
  Sledovať Tyran online
Žáner:
Akční, Drama, Thriller
Réžia:
Kari Skogland, Deborah Chow, Charlotte Brandstrom, Peter Weller, Ciaran Donnelly, Ernest R. Dickerson
Hrajú:
Adam Rayner (Barry Al Fayeed), Jennifer Finniganová (Molly Al-Fayeed), Moran Atiasová (Leila), Noah Silver (Sammy), Alexander Karim (Ihab), Cameron Gharaee (Ahmed)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Bassam „Barry“ Al-Fayeed je ženatý otec dvoch detí, ktorý si spokojne žije v Spojených štátoch. Čoskoro ale bude musieť čeliť vlastnej minulosti a znova sa stretne so všetkým, pred čím kedysi dávno utiekol zo svojej rodnej zeme do Ameriky. Syn jeho staršieho brata Jamala sa bude ženiť a Bassam by na svadbe nemal chýbať. Preto vyrazí spolu s rodinou do svojej vlasti, no to však ešte netuší, že sa tu zdrží dlhšie než len niekoľko dní.
Hodnocenie:
78 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski