Sledovať seriál Svět pod hlavou online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Svět pod hlavou online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 987 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi, mysteriózní, sci-fi, thriller Svět pod hlavou na ČT1!
  Sledovať Svět pod hlavou online
Žáner:
komedie, krimi, mysteriózní, sci-fi, thriller
Réžia:
Radim Špaček
Hrajú:
Václav Neužil (por. Filip Marvan), Ivan Trojan (npor. Martin Plachý), Judit Bárdos (MUDr. Kristýna Cáslavová), Jan Budař (npor. Klement Kratena), Václav Kopta (mjr. Alois Spalek), Tomáš Jeřábek (Slávek Brousek)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2017
Popis:
Je rok 2016. Policista Filip Marvan musí ukrást důkaz, aby zachránil svého bratra před mafií. Záhy ho srazí auto a on upadá do bezvědomí. Probouzí se v nemocnici v roce 1982. Jak se v minulosti ocitl? Proč? A jaká je cesta zpátky? Filip potkává svoje rodiče, několik měsíců předtím, než se má narodit. Poznává otce, kterého si z budoucnosti pamatuje jen jako zlomeného muže, který dobrovolně ukončil svůj život. Na pozadí pátrání po příčinách, které jeho rodině změnily život, je Filip nucen vyšetřovat sérii detektivních případů Sokolova 80. let.
Hodnocenie:
73 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski