Sledovať seriál Stúpenci online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Stúpenci online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1021 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní, thriller Stúpenci na TV DAJTO!
  Sledovať Stúpenci online
Žáner:
krimi, drama, mysteriózní, thriller
Réžia:
Nicole Kassell
Hrajú:
Kevin Bacon (Ryan Hardy), José Báez (narkoman), Shawn Ashmore (Mike Weston), Sam Underwood (Mark), Jessica Stroupová (Max Hardy), Zuleikha Robinsonová (Gwen)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014-2015
Popis:
Keď Joe Carroll, profesor literatúry a sériový vrah, utečie z väzenia krátko pred svojou popravou, povolá FBI na pomoc bývalého agenta Ryana Hardyho, ktorý pôvodne dostal Carrolla za mreže. Hardy sa s FBI nerozlúčil v dobrom a aj keď sa pozerá na dno fľaše viac ako by mal, rozhodne sa im pri prenasledovaní Carrolla pomôcť. Problém je, že hoci je psychopat, vládne Carroll takou charizmou, že si získal celý kult verných nasledovateľov. Tí sú ochotní urobiť pre svoj vzor čokoľvek, vraždu nevynímajúc.
Hodnocenie:
74 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski