Sledovať seriál Stupeň 7: Konec světa online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Stupeň 7: Konec světa online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 986 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Stupeň 7: Konec světa
  Sledovať Stupeň 7: Konec světa online
Žáner:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Dick Lowry
Hrajú:
Cameron Daddo (Ross Duffy), Gina Gershonová (FEMA Director Judith Carr), Shannen Dohertyová (Faith Clavell), Randy Quaid (Tornado Tommy Dixon), Robert Wagner (Sen. Ryan Carr), Adam Rodriguez (USAF Pilot Ritter)
Krajina:
Německo, Kanada, USA
Rok výroby:
2005-2012
Popis:
Búrka, ktorá zmení celý svet...

Prichádza búrka, ktorá môže ovplyvniť celý svet. Naviac je tu hrozba teroristov, ktorí sa vyhrážajú, že celá vec bude ešte horšia, ako sa zdá. Je možné, aby búrka zničila pyramídy v Gize, Effelovu vežu v Paríži alebo Sochu slobody v New Yorku? Tím troch ľudí sa pokúša nájsť centrum búrky a preskúmať okolnosti jej vzniku. Príroda sa zrejme pomiatla, alebo sa niekto pokúša simulovať globálnu poveternostnú katastrofu?
Hodnocenie:
48 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski