Sledovať seriál Soukromé pasti online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Soukromé pasti online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online drama, romantický, thriller Soukromé pasti na Nova International!
  Sledovať Soukromé pasti online
Žáner:
drama, romantický, thriller
Réžia:
Dan Wlodarczyk
Hrajú:
Eliška Balzerová (Marcela Hajnová), Veronika Žilková (Vilma Svobodová), Libuše Švormová (Matka Marcely), Sára Sotonová (Adélka Svobodová), Jana Krausová (Séfredaktorka Janáková), Ivan Rajmont (Rezisér Ivan)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění - než si s něčím poradíme, je to jinak. Dvanáct televizních filmů o důležitých věcech života. Mimo jiné na téma: Kariéra, nebo mateřství? Jak přežít stárnutí? Lze být prostitutkou na chvíli a nezničit si život? Co je víc než krása a sláva? Co dělat, když mě miluje můj otec? Je euthanasie přijatelná?
Hodnocenie:
64 %
Sletujte na:
Nova International Nova International Archív a všetky videá relácií televízie Nova International online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski