Sledovať seriál Smrt v lepší společnosti: Volební kampaň online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Smrt v lepší společnosti: Volební kampaň online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1024 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Smrt v lepší společnosti: Volební kampaň
  Sledovať Smrt v lepší společnosti: Volební kampaň online
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Peter Sämann
Hrajú:
Fritz Wepper (Dr.Winter), Sophie Wepperová (Alexandra Winter), Peter Davor (Gerhard Becker), Hansjürgen Hürrig (Königstein), Heinz Hoenig (Rogge), Andrea Eckertová (Marianna Sziminsky)
Krajina:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
2010
Popis:
Policajný psychiater Wendelin Winter s dcérou Alexandrou odcestujú na prázdniny na Kanárske ostrovy. Keď v prenajatej vile nájdu mŕtvolu bohatého obchodníka s nehnuteľnosťami Christiana Marquardta, polícia podozrieva Wintera z jeho vraždy. Keďže španielsky komisár Costa-Cruz je zjavne lenivý, Winter sa rozhodne nájsť vraha sám. Medzi vysokopostavenými členmi spoločnosti na Gran Canarii čoskoro odhalí sieť intríg, nenávisti a závisti...
Hodnocenie:
50 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski