Sledovať seriál Slovácko sa nesúdí online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Slovácko sa nesúdí online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 987 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie Slovácko sa nesúdí na ČT1, JOJ!
  Sledovať Slovácko sa nesúdí online
Žáner:
komedie
Réžia:
Petr Tuček
Hrajú:
Karel Adam (Stonemason), Jozef Króner (Pagac), Stanislav Hájek, Ilja Prachař, Jiří Tomek, Soňa Valentová (Anésa Píscalová)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1975-1984
Popis:
Museli by ste hľadať poriadne dlho a prejsť nejednu dedinu, či mestečko, aby ste našli takých, ktorí by sa im aspoň trochu mohli rovnať. Pagáč a Klásek sú jednoducho príliš svojrázni muži na to, aby ste ich stretli iba tak. Týchto dvoch už sotva môže niečo prekvapiť. Azda len strata zmyslu pre humor, ktorým vyriešia každý problém. Bez akéhokoľvek zaváhania...
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski