Sledovať seriál Simpsonovci online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Simpsonovci online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 987 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online animovaný, komedie, rodinný, sitcom Simpsonovci na JOJ Plus!
  Sledovať Simpsonovci online
Žáner:
animovaný, komedie, rodinný, sitcom
Réžia:
Chuck Sheetz
Hrajú:
Dan Castellaneta (Homer Simpson (hlas)), Julie Kavnerová (Marge Simpson (hlas)), Nancy Cartwrightová (Bart Simpson (hlas)), Yeardley Smithová (Lisa Simpson (hlas)), Hank Azaria (Apu (hlas)), Harry Shearer (Ned Flanders (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
1995-2019
Popis:
Na místa! Připravit! Pozor! A sakra...!

Americký komediálny seriál pre celú rodinu, ktorý je satirickou paródiou na život americkej strednej vrstvy. Epizódy zo života rodinky Simpsonovcov - Homer, Marge, Barta, Lisy a Maggie sú zasadené do fiktívneho mestečka Springfield a zosmiešňujú mnoho ľudských vlastností, americkú kultúru, spoločnosť ako takú a aj samotnú televíziu.
Hodnocenie:
87 %
Sletujte na:
JOJ Plus JOJ Plus Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Plus online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski