Sledovať seriál Šiesty zmysel online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Šiesty zmysel online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 987 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní, thriller Šiesty zmysel na Doma!
  Sledovať Šiesty zmysel online
Žáner:
krimi, drama, mysteriózní, thriller
Réžia:
Niels Arden Oplev
Hrajú:
Poppy Montgomeryová (Carrie Wells), Dylan Walsh (detektiv Al Burns), Michael Gaston (Mike Costello), Kevin Rankin (Roe Saunders), Daya Vaidyaová (Nina Inara), Tom Guiry (Ken Harbert)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011-2016
Popis:
Zvládne vše, ale je zapomětlivá.

Její paměť je tak dokonalá, že se do ní navždy vryje každičké místo, rozhovor i každá chvíle radosti a žalu. Pamatuje si úplně všechno - až na jedinou věc: na detaily ze dne, kdy byla před lety zavražděna její sestra.Od té doby se Carrie zoufale snaží uniknout své minulosti, ale když dojde k vraždě v domě, kde bydlí, nečekaně se setkává se svým bývalým milencem a parťákem, newyorským detektivem Alem Burnsem. Jeho pravou rukou je detektiv Mike Costello; do oddílu dále patří detektiv Roe Saunders,junior týmu, a policistka Nina Inaraová, drzá vyšetřovatelka, která se umí pohybovat v nástrahách velkoměsta. Návrat k práci, kterou opustila, Carrie překvapivě potěší. Navzdory protichůdným citům k Alovi se rozhodne, že se připojí k jednotce při vyšetřování zločinu - hlavně kvůli neobjasněné vraždě své sestry. Jediné, co potřebuje, je vzpomenout si.
Hodnocenie:
67 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski