Sledovať seriál Sestřička Jackie online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Sestřička Jackie online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 986 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Sestřička Jackie
  Trailer k filmu Sestřička Jackie   Sledovať Sestřička Jackie online
Žáner:
Komedie, Drama, Sitcom, Thriller
Réžia:
Abe Sylvia
Hrajú:
Edie Falcová (Jackie Peyton), Merritt Weverová (Zoey Barkow), Paul Schulze (Eddie Walzer), Dominic Fumusa (Kevin Peyton), Blanca Camacho (Constable), Anna Deavere Smithová (Gloria Akalitus)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Svatá prostoto.

Jackie pracuje ako sestrička na pohotovosti, kde sa potýka s problémami pacientov, svojimi starosťami - rada si šňupne - a po práci s domácimi problémami. Sestrička s britským humorom, doktor Coop s touretteovým syndrómom, lekárnik, čo jej vždy "niečo" daruje, a tomu všetkému šéfuje protivná primárka. Vitajte v Jackinom svete.
Hodnocenie:
77 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski