Sledovať seriál Sestřička Jackie online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Sestřička Jackie online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, drama, sitcom, thriller Sestřička Jackie na ČT2!
  Trailer k filmu Sestřička Jackie   Sledovať Sestřička Jackie online
Žáner:
komedie, drama, sitcom, thriller
Réžia:
Brendan Walsh
Hrajú:
Edie Falcová (Jackie Peyton), Merritt Weverová (Zoey Barkow), Paul Schulze (Eddie Walzer), Dominic Fumusa (Kevin Peyton), Anna Deavere Smithová (Gloria Akalitus), Stephen Wallem (Thor Lundgren)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Svatá prostoto.

Jackie pracuje ako sestrička na pohotovosti, kde sa potýka s problémami pacientov, svojimi starosťami - rada si šňupne - a po práci s domácimi problémami. Sestrička s britským humorom, doktor Coop s touretteovým syndrómom, lekárnik, čo jej vždy "niečo" daruje, a tomu všetkému šéfuje protivná primárka. Vitajte v Jackinom svete.
Hodnocenie:
77 %
Sletujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všetky videá relácií televízie ČT2 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski