Sledovať seriál Profesionálové online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Profesionálové online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1021 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie Profesionálové na !
  Sledovať Profesionálové online
Žáner:
komedie
Réžia:
Adriana Kronerová
Hrajú:
Alexej Pyško (Mafián Josef Pepe Gregor), Marika Procházková (Skarlet Kosinová), Josef Polášek (Libor Bucek), Jiří Bábek (Kapitán Petrzalka), Petr Jeništa (Frantisek Popelka), Jiří Vyorálek (Alexandr Vysný - Riefenstahl)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Kapitán Petržalka a jeho mladí policisté Franta Popelka, Libor Buček a Saška Višný - Riefenstal spolu s tiskovou mluvčí Scarlet Kosinovou a vysloužilcem - mafiánem Pepe Gregorem tvoří hlavní hrdiny groteskního seriálu o tom, jak se na svérázné policejní služebně řeší banální i neuvěřitelné případy.
Hodnocenie:
24 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski