Sledovať seriál Łowcy skarbów online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Łowcy skarbów online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1021 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, mysteriózní, sci-fi, fantasy Łowcy skarbów na !
  Sledovať Łowcy skarbów online
Žáner:
akční, dobrodružný, mysteriózní, sci-fi, fantasy
Réžia:
Paolo Barzman
Hrajú:
Tia Carrereová (Sydney Fox), Christien Anholt (Nigel Bailey), Lindy Boothová (Claudia), Madhuri Bhatiaová (Dr. Hosni), Danielle Nicholas (Kleopatra), Gerry Mendicino (Kalifa)
Krajina:
Francie, Německo, Kanada, USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Profesorka historie na nebezpečné cestě za ztracenými poklady světa!

Profesorka historie Sydney Foxová a její spolupracovník Nigel Bailey se vydávají na cestu za ztracenými poklady dávných civilizaci, po kterých touží nejen klienti Sydney Foxové, ale i chamtivci bez skrupulí najímající si bezcharakterní individua. Krásná profesorka Sydney Foxová tak nejednou musí nejen rozluštit složité hádanky vedoucí k objevení artefaktu, ale musí obstát v boji proti nepříjemným soupeřem sledujících ji při hledání a pokoušejících se jí objev odcizit a ji odstavit a zneškodnit.
Hodnocenie:
66 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski