Sledovať seriál Neuveriteľné! Záhady Crissa Angela online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Neuveriteľné! Záhady Crissa Angela online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online pohádka, sci-fi Neuveriteľné! Záhady Crissa Angela na JOJ Plus!
  Sledovať Neuveriteľné! Záhady Crissa Angela online
Žáner:
pohádka, sci-fi
Hrajú:
Criss Angel (on), Melvin 'Shorty' Rossi (Luigi and Shorty / ...), Banachek (on), J.D. Sarantakos (on), Dave Baram (on), Costa Sarantakos (on)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006-2008
Popis:
Charismatický mág s vizáží rockera a jeho napínavá show plná kouzelnických a kaskadérských čísel!

Nevídané, neslýchané, to jsou superlativy, jimiž se pozvání na kouzelnická vystoupení jen hemží. V případě tohoto neuvěřitelně šikovného muže s image teenagerovského provokatéra to ale platí beze zbytku. Přestože už oslavil čtyřicítku, kráčí po vodě jako Kristus, upaluje se zaživa, aby vstal jak bájný Fénix, levituje, chytá letící střely, je schopen prostrčit ruku skrz dveře a zvládne i mnoho a mnoho dalších neuvěřitelných kousků. Nedovolí jediné - aby diváci od jeho pořadu odtrhli oči. V každé epizodě předvede několik čísel a stále žije. Slaví úspěchy, vydělává obrovské sumy dolarů za svá vystoupení a televizní show, a hlavně baví diváky po celém světě. Criss Angel překonává i Davida Copperfielda, laťku iluze totiž posunul ještě o kus dál. Charismatický kouzelník se neomezuje pouze na fyzické výkony, občas provokuje i svými mentálními kousky. Dovede prý rozprávět se smrtí, noří se do lidské mysli a hádá obsah zavřených krabiček a zalepených obálek.
Hodnocenie:
62 %
Sletujte na:
JOJ Plus JOJ Plus Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Plus online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski