Sledovať seriál Navždy milovaná online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Navždy milovaná online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, romantický, drama Navždy milovaná na !
  Sledovať Navždy milovaná online
Žáner:
komedie, romantický, drama
Réžia:
Michael Karen
Hrajú:
Simone Thomallaová (Katja Baumann), Michaela Mayová (Britta Finkbeiner), Marco Girnth (Dr. Mark Weber), Götz Schubert (Peter Baumann), Irm Hermannová (Therese Lechner), Jonas Holdenrieder (Tim Lechner)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2011
Popis:
Na hospodárskom dvore zavládol chaos; malý syn Tim sa stratil, dvojročná Miua reve a staršia Danni nevie, čo skôr. Majiteľka farmy je chorá a nedokáže sa postarať aj o hospdárstvo, aj o deti. A prichádza Katja, ktorá sa stará o pacientku s rakovinou a spontánne začne organizovať život tejto rodiny.
Hodnocenie:
40 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski