Sledovať seriál Nasza Klasa online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Nasza Klasa online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1023 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Nasza Klasa
  Sledovať Nasza Klasa online
Žáner:
Komedie, Sitcom
Réžia:
James Burrows
Hrajú:
Andrea Anders (Nicole Allen), Jon Bernthal (Duncan Carmello), Lizzy Caplanová (Kat Warbler), Jesse Tyler Ferguson (Richie Velch), Heather Goldenhershová (Lina Warbler), Sean Maguire (Kyle Lendo)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Tento seriál HBO od tvůrčího tandemu komediálních králů Davida Craneho (Přátelé) a Jeffreyho Klarika (Jsem do tebe blázen), začíná zajímavou zápletkou. Příliš horlivý romantik uspořádá přísně utajenou párty pro svou snoubenku: je to setkání spolužáků po dvaceti letech. A ačkoliv se párty promění v katastrofu, život osmi zúčastněných je od toho dne spjat pevnými pouty. Když se někdejší spolužáci znovu setkají, uvědomí si, jací jsou v dospělosti ti, které znali jako děti. Dávné city se znovu rozhoří a všichni zjišťují, že jejich životy pokračují a protínají se na nových křižovatkách. Stará vztahy jsou objeveny a nové se tvoří - a od oné noci už nic nebude jako dřív.
Hodnocenie:
78 %
Sletujte na:
TV4 TV4 Archív a všetky videá relácií televízie TV4 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski