Sledovať seriál Monk online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Monk online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1030 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online Komedie, Drama, Mysteriózní, Krimi, Thriller Monk na Doma!
  Sledovať Monk online
Žáner:
Komedie, Drama, Mysteriózní, Krimi, Thriller
Réžia:
Anton Cropper
Hrajú:
Tony Shalhoub (Adrian Monk), Traylor Howardová (Natalie Teeger), Jason Gray-Stanford (Lt. Randall Disher), Ted Levine (kapitán Leland Stottlemeyer), Tim De Zarn (Max Barton), Nancy Mette (Sherry)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Jeho instinkt je neomylný a jeho kombinatorické a paměťové schopnosti jsou fenomenální. V dedukování, pátrání a pozorování je přímo geniální... detektiv Adrian Monk.

Komediálno-dramatický krimi seriál, ktorého hlavnou postavou je extrémne čistotný a inteligentný Adrián Monk (Tony Shalhoub), ktorý sa po smrti svojej manželky Trudie uzavrie do seba a stratí prácu na polícii. Sharona Flemingová, bývalá zdravotná sestra, sa mu snaží pomôcť dostať sa z tejto ťažkej životnej situácie a podporuje ho pri v práci súkromného detektíva a poradcu polície pre ťažké prípady. Lebo toto je jeho šanca opäť sa stať policajtom.
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski