Sledovať seriál Moc osudu online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Moc osudu online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online drama, mysteriózní, romantický Moc osudu na Kino Barrandov!
  Sledovať Moc osudu online
Žáner:
drama, mysteriózní, romantický
Réžia:
Gül Oguz, Yasin Uslu
Hrajú:
Cemal Toktas (Azad), Mehmet Akif Alakurt (Boran), Cansu Dere (Sila), Celil Nalcakan (Dilaver), Bogachan Yag (Ömer 31 dílů, 2006-2007), Mehmet Dag (16 episodes, 2006-2008)
Krajina:
Turecko
Rok výroby:
2006
Popis:
Úrodná pôda Mezopotámie. Domy s veľkými dvormi, ktorých okná nikdy nie sú oproti sebe. Kraj s úzkymi uličkami a tradíciami, ktoré nepoznajú zákony, a láska, ktorá sa stavia tradíciám! Vášnivý príbeh lásky Borana, ktorý sa neustále zmieta medzi svojím srdcom a tradíciami, a dievčaťa, ktoré celý život živilo svoje srdce nenaplnenou túžbou!
Hodnocenie:
67 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski