Sledovať seriál Merlin online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Merlin online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1021 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online dobrodružný, drama, rodinný, fantasy, thriller Merlin na Filmbox, STV1!
  Sledovať Merlin online
Žáner:
dobrodružný, drama, rodinný, fantasy, thriller
Réžia:
Jeremy Webb
Hrajú:
John Hurt (drak), Alun Raglan (Cerdan), Asa Butterfield (Mordred), Michael Burgess (stánkař), Jamie Kenna (hlídač), Christian Bradley (hlídač)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2008-2012
Popis:
Nechť zůstane tajemství tajemstvím.

Seriál Merlin je další adaptací legendy o tomto známém anglickém čarodějovi. Mladý Merlin postupně objevuje a učí se ovládat svůj magický dar. Vydává se do Kamelotu, kde bezcitný tyran Uther Pendragon zakázal veškerá kouzla. Pod vedením Utherova moudrého lékaře Gaia, začne své magické schopnosti používat nejen k přežití, ale i k odhalení tajemství hradu Kamelotu. Stane se ochráncem dědice Utherovy koruny, nafoukaného prince Artuše. Seriál je plný magie a dobrodružství a přináší imaginativní a neotřelý pohled na tuto pradávnou legendu.
Hodnocenie:
78 %
Sletujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox online
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski