Sledovať seriál Matlock online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Matlock online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1021 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi, mysteriózní, thriller Matlock na Barrandov Krimi, Kino Barrandov!
  Sledovať Matlock online
Žáner:
drama, krimi, mysteriózní, thriller
Réžia:
Christopher Hibler
Hrajú:
Andy Griffith (Benjamin Matlock), Linda Purlová (Charlene Matlock), Kene Holliday (Tyler Hudson), Steve Bond (Brett Cassidy), Sarah Douglasová (Barbara Sutcliffe), Michael Durrell (D.A. Lloyd Burgess)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1986-1995
Popis:
Benjamin L. Matlock je atlantský právnik so svojským správaním a vysokými cenami. Zaplatiť sa mu však oplatí, pretože svojim klientom vždy pomôže nájsť pravých vinníkov, a zachrániť ich tak pred dlhoročným väzením či rozsudkom smrti. Ben každý prípad, ktorý rieši, berie vážne a s tým najväčším odhodlaním. Má rád svoj komfort a maličkosti, ktoré spríjemňujú život, hoci v jedle nie je vyberavý nadovšetko miluje hotdogy. Pracuje vždy dôkladne a ak niekoho podozrieva, necháva si svoje poznatky až do poslednej chvíle, aby naňho udrel včas, keď treba. Pri jeho pátraní mu pomáhajú mladí súkromní detektívi Tyler Hudson a dcéra Charlene, ktorá pôvodne vyštudovala právo na prestížnej Harvardskej univerzite, podobne ako jej otec. Matlock mnohých zaskočí svojím výzorom vidieckeho sedláka, ktorému trčí slama z topánok, ale netreba sa dať mýliť. Ľstivý starý lišiak má v zálohe tisíce trikov a v súdnej sieni sa mení na neohrozeného bojovníka. V neskorších pokračovaniach nahradili Kenea Hollidaya viacerí herci - Clarence Gilyard Jr. ako Conrad McMasters či Daniel Roebuck ako Cliff Lewis. Podobne sa na poste pomocníčky vystriedali iné herečky - Brynn Thayerová ako Leanne McIntyreová a Nancy Staffordová ako Michell Thomasová.
Hodnocenie:
71 %
Sletujte na:
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Archív a všetky videá relácií televízie Barrandov Krimi online
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski