Sledovať seriál Mama klame online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Mama klame online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní, thriller Mama klame na STV1!
  Sledovať Mama klame online
Žáner:
krimi, drama, mysteriózní, thriller
Réžia:
François Velle
Hrajú:
Anne Charrier (Marianne 6 episodes, 2018), Pascal Elbé (Papy 6 episodes, 2018), Sophie Quintonová (Amanda 6 dílů, 2018), Camille Lou (Angie 6 episodes, 2018), Samuel Theis (Vasile 6 episodes, 2018), Emmanuel Bonami (Zerda 6 episodes, 2018)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2018
Popis:
Když čtyřletý chlapec řekne školnímu psychologovi, že jeho máma není jeho skutečnou mámou, obrátí se na kapitánku policie s prosbou věnovat pozornost tomuto případu. Kapitánce Marianne se sice zpočátku do případu nechce pustit, ale po čase ji pohltí nejen profesionálně, ale i osobně.
Hodnocenie:
65 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski