Sledovať seriál Liga snov online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Liga snov online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1030 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, sitcom Liga snov na !
  Sledovať Liga snov online
Žáner:
komedie, sitcom
Réžia:
Jeff Schaffer
Hrajú:
Kathryn Aseltonová (Jenny), Mark Duplass (Pete Eckhart), Nick Kroll (Ruxin), Jonathan Lajoie (Taco), Stephen Rannazzisi (Kevin), Paul Scheer (Andre)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Pätica futbalových fanúšikov Pete, Ruxin, Taco, Kevin a Andre sa musí okrem milovaného "fantasy futbalu" neustále zaoberať aj svojimi osobnými a psychickými problémami, pričom tie sú spôsobené výlučne ich fanatickou posadnutosťou futbalom. Vysnený "Shiva Cup" však získa len jeden z nich. Humorný seriál sa odohráva v prostredí tzv. "fantasy futbalu", ktorý vychádza zo štatistík NFL a v Amerike je veľmi populárny.
Hodnocenie:
81 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski