Sledovať seriál Larina voľba online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Larina voľba online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 987 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online drama, romantický, thriller Larina voľba na !
  Sledovať Larina voľba online
Žáner:
drama, romantický, thriller
Réžia:
Robert Orhel, Milivoj Puhlovski, Kristijan Milic, Tomislav Rukavina, Mladen Dizdar, Goran Rukavina
Hrajú:
Bruna Bebic-Tudor (Blanka Bilic), Linda Begonjaová (Sestra Domenika), Helena Buljan (Kike), Stefan Buzurovic (Ognjan Ivanov), Ivan Herceg (Jakov Zlatar), Filip Juricic (Dinko Bilic)
Krajina:
Chorvatsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Rodina Zlatarovcov sa zvíta so synom Jakovom, ktorý sa vráti zo štúdia v zahraničí. Jakov si ťažko znovu privyká na svoje rodné mesto a napäté vzťahy v rodine k tomu len prispievajú. Hlavne jeho vzťah s otcom Tončim je zložitý. Lara, talentovaná muzikantka z ostrova sa teší na svoje prvé spevácke vystúpenie, ale skončí ako čašníčka u Zlatarovcov, kde stretnutie s Jakovom je jej osudom a ich láska musí prejsť skúškou. Jakovova mama, Nela, je zdesená, keď ich spolu prichytí a vyhodí ju z ich domu. V tom istom momente jej manžel stratí vedomie
Hodnocenie:
46 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski