Sledovať seriál Kuriér online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kuriér online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online akční, krimi Kuriér na WAU!
  Sledovať Kuriér online
Žáner:
akční, krimi
Réžia:
Brad Turner
Hrajú:
Chris Vance (Frank Martin), Andrea Osvártová (Carla Valeri), François Berléand (inspektor Tarconi), Delphine Chanéacová (Juliette Dubois), Charly Hübner (Dieter Hausmann), Chelsea Hobbsová (Jet / Emily Casson)
Krajina:
Kanada, Francie, USA, Německo
Rok výroby:
2012
Popis:
Jeden muž, tři pravidla, jeden cíl...

Prevoz mladej americkej hackerky, ktorá má pomôcť skupine francúzskych maklérov s nelegálnym elektronickým prevodom peňazí, ohrozí nielen život kuriéra Franka, ale aj jeho pravej ruky Carly, ktorú unesie francúzska tajná služba. Aj tentoraz platí - a to úplne doslova - cherchez la femme!
Hodnocenie:
66 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski