Sledovať seriál Kobra - oddział specjalny online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Kobra - oddział specjalny online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1021 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online akční, drama, komedie, krimi, thriller Kobra - oddział specjalny na !
  Sledovať Kobra - oddział specjalny online
Žáner:
akční, drama, komedie, krimi, thriller
Réžia:
Christoph Eichhorn, Arend Agthe, Oren Schmuckler, Hans Schönherr, Dror Zahavi, Jan Martin Scharf
Hrajú:
Erdogan Atalay (Semir Gerkhan / ...), Gottfried Vollmer (Dieter Bonrath), Dietmar Huhn (Horst Herzberger / ...), Carina N. Wieseová (Andrea Schäfer / ...), Niels Kurvin (Hartmut Freund / ...), Daniela Wutteová (Susanne König / ...)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
1996-2012
Popis:
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.

Nemecký akčný seriál plný strhujúcich akcií a vzrušujúcich príbehov. Hlavnými postavami sú dvaja komisári, ktorí objasňujú zločiny spáchané na diaľnici. V seriáli preto, samozrejme, nechýba hučanie silných motorov a preteky na život a na smrť. Hlavný komisár Semir Gerkan (Erdogan Atalay) je predstaviteľom neohroziteľného bojovníka proti zločinu. Erdogan Atalay vystriedal počas trinástich sérií po svojom boku 6 pracovných partnerov.
Hodnocenie:
62 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski