Sledovať seriál Herkules online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Herkules online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online dobrodružný, drama, fantasy Herkules na Filmbox Plus!
  Sledovať Herkules online
Žáner:
dobrodružný, drama, fantasy
Réžia:
Roger Young
Hrajú:
Paul Telfer (Hercules 2 díly, 2005), Elizabeth Perkinsová (Alcmene 2 díly, 2005), Sean Astin (Linus 2 díly, 2005), Leeanna Walsmanová (Megara 2 díly, 2005), Kristian Schmid (King Eurystheus 2 díly, 2005), Kim Coates (Tiresias 2 díly, 2005)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Epický příběh bájného hrdiny Herkula, dítěte obdarovaného krví, která je silnější než smrt.

Fascinujúca cesta do staroveku. Do času, kedy sa bohovia prechádzali po zemi spolu ľuďmi a oddávali sa rovnako ako ľudia všetkým nerestiam. Tak ako medzi ľuďmi, aj medzi bohmi nebola núdza o hádky a tak aj my sa staneme svedkom vojny nezmieruteľného Dia a Héry o vodcovstvo. Alkméné v Thébach túžobne očakáva svojho milovaného manžela Amfytrióna a to je vhodná chvíľa pre Dia, aby zrealizoval intrigu, o akej už dlh sníval. Počas dionýzskych slávností sa Zeus premení na Amfytrióna. O deväť mesiacov Alkméné porodí dvojičky a zatiaľ čo prvý syn je skutočným synom Amfytrióna, druhý - Herkules - je Diovo dieťa. Amfytrión však nemá to srdce Herkula zabiť. O niekoľko rokov však malý Herkules v návale zlosti udrie lýrou svojho učiteľa tak silno, že učiteľ zomiera. Za trest je Herkules vykázaný z mesta a vyrastá v horách, kde sa z neho stáva pastier a neobyčajne silný muž. Zatiaľ má šťastie a s Megarou, dcérou kráľa Kreonta, splodí troch synov, ktorých však počas svadobnej noci pod vplyvom neznámej drogy zabije. Je jasné, že za touto intrigou stojí opäť niekto z hriešnych bohov. Pre Herkula prišiel čas kajať sa zo svojich hriechov...
Hodnocenie:
59 %
Sletujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox Plus online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski