Sledovať seriál Grey's Anatomy online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Grey's Anatomy online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 100 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1215 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Grey's Anatomy
  Sledovať Grey's Anatomy online
Žáner:
drama, romantický, thriller, zdravotnictví
Réžia:
Denzel Washington, Lesli Linka Glatter, Darnell Martin, Tricia Brock, Dan Lerner, David Paymer
Hrajú:
Ellen Pompeová (Dr. Meredith Grey), Justin Chambers (Dr. Alex Karev), Chandra Wilsonová (Dr. Miranda Bailey), James Pickens Jr. (Dr. Richard Webber), Patrick Dempsey (Dr. Derek Shepherd), Sara Ramirezová (Dr. Callie Torres)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Coby chirurgové jsme trénovaní napravit vše, co je poškozené. Jak ale napravit své vlastní životy, když dojde k nečekané změně?

Americký seriál, ktorého dej sa odohráva na Klinike Grace vo washingtonskom meste Seattle. Na klinike sa z brilantných študentov medicíny postupne stávajú skúsení lekári a priatelia. Niektorí tu nájdu aj svoju pravú lásku.
Hodnocenie:
75 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski