Sledovať seriál Game Of Thrones online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Game Of Thrones online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, fantasy, romantický Game Of Thrones na RTL2!
  Sledovať Game Of Thrones online
Žáner:
akční, dobrodružný, drama, fantasy, romantický
Réžia:
Jack Bender, Neil Marshall, Timothy Van Patten, Brian Kirk, Michelle Maxwell MacLaren, David Nutter
Hrajú:
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headeyová (Cersei Lannister), Kit Harington (Jon Snow), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2011
Popis:
Vyhraješ nebo zemřeš...

Historická dráma s prvkami fantasy. Sedem šľachtických rodín bojuje o nadvládu nad siedmimi kráľovstvami na pozadí politických a sexuálnych intríg. Kráľ Robert Baratheon (Mark Addy) požiada svojho starého priateľa Eddarda „Neda“ Starka (Sean Bean) zo severu, aby sa stal jeho pobočníkom. Lord Stark ponuku prijme napriek tajnému varovaniu, že predchádzajúci pobočník bol zavraždený. Rodina kráľovnej Cersei (Lena Headey) zatiaľ spriada plány na získanie moci, rovnako ako poslední potomkovia bývalého kráľovského rodu Targeryencov žijúci v exile. Napätie medzi šľachtickými rodmi sa nezadržateľne stupňuje a ďaleko na severe sa za Múrom prebúdza starodávne zabudnuté zlo...
Hodnocenie:
93 %
Sletujte na:
RTL2 RTL2 Archív a všetky videá relácií televízie RTL2 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski