Sledovať seriál Fargo online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Fargo online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 100 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1230 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Fargo
  Sledovať Fargo online
Žáner:
Krimi, Drama, Thriller, Romantický
Réžia:
Adam Arkin, Jeffrey Reiner, Keith Gordon, Michael Uppendahl, Scott Winant, Adam Bernstein
Hrajú:
Charlene Lee (spolupracovnice na castingu), Allison Tolman, Colin Hanks, Martin Freeman, Billy Bob Thornton, Kirsten Dunstová (Peggy Blomquist)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Bemidji, zasnežené a spiace mestečko v Minnesote, prakticky zapadákov, kde každý pozná každého, sa zo dňa na deň zmení po tom, čo sa tam nevedno odkiaľ objaví neznámy cudzinec a behom 24 hodín sa udeje séria brutálnych vrážd, ktorých obeťou sa stane i náčelník miestnej polície. Avšak ten, komu táto udalosť najviac zmení doposiaľ pokojný a všedný život, je poisťovací agent Lester Nygaard, ktorý na podivínskeho chlapa narazí jedného dňa v nemocničnej čakárni...
Hodnocenie:
89 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski