Sledovať seriál Familie Dr. Kleist online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Familie Dr. Kleist online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 100 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1230 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Familie Dr. Kleist
  Sledovať Familie Dr. Kleist online
Žáner:
Rodinný
Réžia:
Richard Engel, Esther Wenger, Hans Werner, Stefan Bartmann, Vera Loebner, Peter Weissflog
Hrajú:
Francis Fulton-Smith (Dr. Christian Kleist), Uta Schorn (Inge Kleist / ...), Marie Seiser (Lisa Kleist), Ulrich Pleitgen (Johannes Kleist), Christina Plateová (Marlene Holstein / ...), Lisa-Marie Werner (Clara Hofer / ...)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Doktor Christian Kleist má narozeniny a chystá se domů, aby je oslavil se svou ženou Susanne a dvěma dětmi. Telefonicky mu gratuluje i strýc Johannes, který celou rodinu srdečně zve k sobě do Eisenachu. Kleista zdrží mladá pacientka Nicol, která trpí leukémií a v návalu zoufalství chce skočit se střechy. Spolu s kolegou se Christianovi podaří ji zachránit... Doma zjišťuje, že mu rodina připravila překvapení: nový dům, kde by si on a jeho manželka Susanne, dětská lékařka, mohli zařídit soukromou praxi, jak o tom vždy snili. Susanne je ale odvolaná k rodičce a na cestě má nehodu, kterou nepřežije... Zdrcená rodina se nemůže se ztrátou smířit. Zejména Kleistův mladší syn, vždy velmi uzavřený, odmítá komunikovat a ještě více se uzavírá do sebe. Christian s dětmi přijímá pozvání strýce Johannese a jeho přítelkyně Inge a přijíždí do Eisenachu. Strýc se snaží zaujmout chlapcovu pozornost tím, že s ním konzultuje své problémy s počítačem, čemuž chlapec dobře rozumí. Christian zase podniká výlety na kole po okolí. Johannes se pokouší Christiana přimět, aby se podíval do místní opuštěné ordinace, kde ještě nedávno pracoval lékař internista, kterého je ve městě třeba. Domnívá se, že změna prostředí by rodině prospěla. Christian si ale myslí, že život jeho i jeho rodiny je v Berlíně...
Hodnocenie:
58 %
Sletujte na:
ARD ARD Archív a všetky videá relácií televízie ARD online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski